KWW Macieja Sonika

10. Katarzyna Zastępa

10. Katarzyna Zastępa

Mieszkanka Otmętu, Starszy Instruktor Terapii Zajęciowej w ŚDS, członkini stowarzyszeń na rzecz osób z niepełnosprawnościami, zaangażowana w akcje charytatywne oraz życie kulturalne i sportowe w naszej gminie.

WIĘCEJ O SOBIE

Witam wszystkich nazywam się Katarzyna Zastępa.
W Krapkowicach mieszkam od dziecka. Moje najpiękniejsze wspomnienia są związane właśnie z tym miastem. Tutaj założyłam rodzinę i podjęłam się pracy zawodowej.
Pracuję w Środowiskowym Domu Samopomocy. Moja praca polega na angażowaniu osób z niepełnosprawnościami w różne rodzaje form aktywności życiowych. Kocham to co robię, dlatego przez ostatnie lata również zaangażowałam się w dwa stowarzyszenia na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
Oprócz tego jestem pasjonatką kultury i sportu. W tym duchu wychowywałam trójkę swoich dzieci. Chciałabym nadal czynnie działać w tych dziedzinach, przyczyniając się do rozwoju kultury i sportu naszego miasta oraz gminy. Aktywnie angażuję się w akcje charytatywne, uprawiam sport i promuję zdrowy tryb życia.


CO ZAMIERZAM?

Pracując zawodowo oraz działając w stowarzyszeniach na rzecz osób z niepełnosprawnościami, w tym już 17 lat w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób i Rodzin z Chorobą Alzheimera, mam kontakt z całymi rodzinami i wiem z jakimi problemami borykają się w życiu codziennym. Zależy mi na wsparciu, przede wszystkim członków rodzin sprawujących opiekę nad chorymi. Myślę o większej integracji oraz aktywizacji tych rodzin.
Ponadto chcę pracować w kierunku rozwoju kultury i sportu promując zdrowy tryb życia. Od wielu lat angażuję się w wydarzenia sportowe i kulturalne, różnego rodzaju akcje charytatywne. Moim celem jest promowanie zdrowego trybu życia, integrując lokalną społeczność i wspierając te osoby które potrzebują naszej pomocy najbardziej.
Myślę również o naszym środowisku i jego zanieczyszczeniu. Chciałabym uwrażliwić i zaangażować lokalną społeczność do dbania o naszą planetę poprzez wprowadzenie cyklicznych akcji realizujących ten cel.

Zawsze byłam aktywna i chętna do działania, nic tego nie zmieni. Jako radna będę miała więcej możliwości i narzędzi do realizacji zamierzonych projektów. Jestem pełna pasji i pomysłów, otwarta na dialog i współpracę.

Zapraszam do wzięcia udziału w wyborach i oddania swojego głosu na moją kandydaturę!


Odwiedź mnie na
Facebooku
10. Katarzyna Zastępa
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content