KWW Macieja Sonika

Marcin Madziała

Marcin Madziała

Kandydat na Burmistrza Gogolina. 46 lat, żonaty, dwoje dzieci, wykształcenie wyższe ekonomiczne. Społecznik, prezes Stowarzyszenia KAMYKI, członek rady doradczej w Aglomeracji Opolskiej i Stowarzyszenia Kraina św. Anny, Radny Gminy Gogolin, Laureat Srebrnego Lauru Umiejętności i Kompetencji.

WIĘCEJ O SOBIE

46 lat, żonaty, dwoje dzieci, wykształcenie wyższe ekonomiczne.
Społecznik, prezes Stowarzyszenia Sportowo-Rekreacyjnego KAMYKI. Członek rady doradczej do spraw Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Opolskiej 2021+. Od 2018 roku Radny Gminy Gogolin. Członek Stowarzyszenia Kraina św. Anny.
Absolwent ekonomii na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem, dodatkowo studiów podyplomowych w zakresie zarządzania w administracji publicznej. W 2023 roku ukończył z wynikiem bardzo dobrym studia podyplomowe „MBA - Master of Business Administration” na Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku.
Laureat Srebrnego Lauru Umiejętności i Kompetencji.

CO ZAMIERZAM?

Zdecydowałem się ubiegać o stanowisko Burmistrza Gogolina w tegorocznych wyborach samorządowych. To decyzja, która dojrzewała we mnie od kilu lat i która jest też efektem rozmów z mieszkańcami, rodziną, przyjaciółmi oraz wieloma życzliwymi ludźmi.
Od urodzenia jestem związany z Kamieniem Śląskim i Gminą Gogolin. To nie tylko miejsce, w którym żyję, ale przede wszystkim moja mała ojczyzna, którą kocham i na rzecz której w ostatnich latach pracowałem poświęcając każdą wolną chwilę. Dzięki temu udało się zrealizować wiele ciekawych i ważnych pomysłów. Zdobyte w ten sposób doświadczenie sprawiło, że zrozumiałem, jak wiele można osiągnąć, kiedy wszyscy współdziałają, łączą swoje siły i pracując razem dla dobra społeczności lokalnej.
Przez ostatnie 5 lat jako radny rady miejskiej mogłem z bliska przyglądać się temu, jak działa samorząd i z pewnego dystansu to oceniać. Są takie obszary, którymi można zarządzać lepiej, pod warunkiem że spojrzy się na nie z nowej perspektywy. Nie zamierzam gminą rządzić, a zarządzać.
W ubiegłym roku ukończyłem Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną w Gdańsku w zakresie Master Of Bussines Administration, będącą doskonałym przygotowaniem do pełnienia roli menedżera, również w samorządzie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem też w firmie, z którą jestem związany od ponad 20 lat obecnie pełniąc funkcje kierownika.
Chciałbym, aby samorząd gminy i powiatu, jak najbliżej ze sobą współpracował, bo to daje ogromne możliwości do działania i realizacji nawet tych najbardziej wymagających ambitnych zadań. Powinniśmy korzystać z pomysłów i potencjału młodzieży, lokalnych liderów i mieszkańców angażujących się w różne aktywności, bo jesteśmy gminą niezwykle bogatą w takie osoby. Chcę, aby mieszkańcy mogli wyrażać swoje opinie i żeby ich zdanie było brane pod uwagę.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Gogolin,
Gmina Gogolin to nasz wspólny dom. Każdego dnia troszczymy się o jego rozwój, bezpieczeństwo i dobrobyt naszych rodzin. Teraz, gdy zbliżają się wybory samorządowe, stajemy przed wyborem, który będzie kształtował naszą przyszłość.
Pragnę zapewnić Was, że moją główną motywacją w tej kampanii jest pragnienie służby Wam, mieszkańcom. Nie jest to tylko obietnica wyborcza, ale zobowiązanie, które będę realizować z determinacją i uczciwością.

Mój program składa się z konkretnych działań, które są niezbędne dla dalszego rozwoju naszej społeczności. Jednakże, aby osiągnąć te cele, potrzebuję Waszego wsparcia i zaufania. Pragnę również podkreślić, że jestem otwarty na Wasze sugestie, opinie i potrzeby. Moje drzwi będą zawsze otwarte dla mieszkańców Gogolina, ponieważ wierzę w partycypacyjną demokrację, gdzie każdy głos ma znaczenie. Dlatego apeluję do Was o udział w nadchodzących wyborach.
Wasz głos ma moc zmiany. To wy, mieszkańcy, macie ostatnie słowo w kształtowaniu naszej przyszłości.

Licząc na Wasze wsparcie i zaufanie serdecznie zapraszam Was do udziału w wyborach i oddania na mnie swojego głosu.


Odwiedź mnie na
Facebooku

Marcin Madziała
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content