KWW Macieja Sonika

#10. Współpraca a „partnerstwo”

#10. Współpraca a „partnerstwo”

W najnowszym odcinku podcastu "Sonik mówi jak jest" gospodarze informują o rejestracji Komitetu Wyborczego Wyborców Macieja Sonika. Podkreślają, że są jednym z pierwszych komitetów w regionie gotowych do walki o głosy wyborców.

Sonik i Niewalda udowadniają, że ich komitet to przewidywalny wybór dla mieszkańców, którzy znają ich pracę i osiągnięcia z ostatnich kilkunastu lat. Przekonują, że można im zaufać i liczyć na konsekwentną realizację obietnic wyborczych. Zapraszają też kandydatów do współpracy, obiecując im profesjonalne wsparcie w kampanii i realny wpływ na lokalną politykę. Komitet Sonika od lat buduje szerokiego porozumienia środowisk i ludzi o różnych poglądach.

Usłyszycie też kilka komentarzy pod adresem tzw. „Partnerstwa”. Prowadzący z ironią opisują brak jakiejkolwiek współpracy w ich szeregach, skoro członkowie tego komitetu będą startować przeciwko sobie w wyborach. Nie oszczędzają też obecnego samorządu Walec, gdzie przez lata wielu radnych obejmowało mandat bez żadnych wyborów. To w tym roku się zmieni!

YouTube player
Udostępnij!

#10. Współpraca a „partnerstwo”
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content