KWW Macieja Sonika

15. Aleksandra Wiśniewska

15. Aleksandra Wiśniewska

Mężatka, mama dwóch córek. Lokalny działacz dla dobra mieszkańców. Wykształcenie średnie.

WIĘCEJ O SOBIE

Od 7 lat mieszkam z mężem w Dąbrówce, tu postanowiliśmy zapuścić korzenie. Jestem mamą dwóch córek. Od 2020 roku aktywnie działam w Radzie Rodziców w PSP 3 w Gogolinie, oddział w Zakrzowie. Od 2023 roku jestem lokalną działaczką dla dobra mieszkańców. Byłam inicjatorką nowego przystanku autobusowego oraz nowo powstałego brakującego odcinka chodnika, który powstał dzięki środkom z Powiatu Krapkowickiego. Z natury jestem osobą energiczną i pracowitą, empatyczną i uczciwą, do każdego zadania podchodzę z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. W wolnym czasie lubię czytać książki i spędzać czas z rodziną.


CO ZAMIERZAM?

W radzie miejskiej chciałabym nadal aktywnie działać na rzecz i dla dobra mieszkańców gminy, a zwłaszcza Dąbrówki, Zakrzowa i Obrowca. Znam potrzeby mieszkańców, ponieważ tak jak oni, tu mieszkam i pracuję. Chciałabym, aby nasze wsie były miejscem do lepszego życia, aby mieszkańcy zechcieli się częściej spotykać i razem organizować różne wydarzenia kulturalne oraz tworzyć relacje międzysąsiedzkie. W ten sposób umacniamy naszą społeczność i kultywujemy nasze tradycje. Chcę na bieżąco być w kontakcie z mieszkańcami i razem z nimi realizować plany rewitalizacji wsi. Nasza okolica może być jeszcze piękniejsza!

Szanowni Państwo! Drodzy Sąsiedzi! Kandyduję do rady gminy Gogolin, ponieważ zależy mi, aby nasze wsie piękniały i żyły w zgodzie. Mam pomysły i chęć do działania, dlatego zachęcam do udziału w wyborach i proszę o głos 7 kwietnia.


Odwiedź mnie na
Facebooku
15. Aleksandra Wiśniewska
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content