KWW Macieja Sonika

2. Dawid Gembski

2. Dawid Gembski

Żonaty, 34 lata, mieszkam w Kamieniu Śląskim, magister Informatyki - moje wykształcenie wykorzystuję prowadząc własną firmę, Jestem aktywnym działaczem SSR Kamyki.

WIĘCEJ O SOBIE

Jestem bardzo aktywną i ambitną osobą. Przez lata działalności w stowarzyszeniu Kamyki, wraz z gronem aktywny działaczy społecznych z Kamienia Śląskiego, udało nam się zrealizować wiele ciekawych projektów, m.in. budowa Altany Marzeń, kompleksu boisk do piłki siatkowej czy sztandarowej inwestycji w Kamieniu Śląskim - budowa Alwernii św. Jacka. Regularnie organizujemy różnorodne imprezy kulturalno-sportowe, w tym coroczny Bieg św. Jacka. Jesteśmy również współorganizatorami sztabu WOŚP na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim.
Moją pasją jest piłka nożna. Jako licencjonowany trener UEFA B prowadzę młodzieżową drużynę piłkarską. Swoim przykładem i zaangażowaniem staram się budować w młodych ludziach poczucie obowiązku, kształtować ich charakter i odpowiedzialność za dobro wspólne.
Jestem radnym powiatowym obecnej kadencji. W radzie powiatu pełnię funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej. Dzięki wspólnej pracy wraz z radnymi gminnymi z Kamienia Śląskiego udało nam się doprowadzić do skutku remonty dróg powiatowych, relacji Kamień Śląski - Kosorowice , jak również Kamień Śląski - Otmice.
Działając na rzecz mieszkańców, udowadniamy, że pracując wspólnie można osiągać wielkie cele - współpraca buduje"


CO ZAMIERZAM?

W kadencji 2024-2029 chciałbym nadal aktywnie działać na rzecz i dla dobra mieszkańców. Jedną z kluczowych kwestii nowej kadencji będzie dla mnie budowa nowoczesnych ścieżek rowerowych w naszym powiecie. Ścieżki rowerowe są nie tylko sposobem na poprawę jakości życia mieszkańców, ale także kluczowym elementem w kierunku zrównoważonego rozwoju naszej społeczności. Jako osoba aktywna sportowo będę dążył do przeznaczania większych środków finansowych na działalność sportowo-rekreacyjną.

Zapraszam do wzięcia udziału w wyborach samorządowych i oddania swojego głosu na moją kandydaturę!


Odwiedź mnie na
Facebooku
2. Dawid Gembski
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content