KWW Macieja Sonika

2. Józef Brzozowski

2. Józef Brzozowski

Żonaty, emeryt strażacki, dumny dziadek trojga wnuków, radny 4 poprzednich kadencji.

WIĘCEJ O SOBIE

Od urodzenia mieszkam w Krapkowicach, tutaj chodziłem do szkoły, tutaj pracowałem, a także tutaj przeszedłem na emeryturę. Przez wiele lat pracowałem w Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach oraz przez 30 lat prowadziłem własną działalność gospodarczą. Obecnie jestem prezesem Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP koło nr 5 w Krapkowicach, a także wiceprezesem Zarządu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP. Lubię sport, mecze na żywo, jak i w telewizji. Wolny czas poświęcam swoim dzieciom, wnukom i aktywności społecznej.


CO ZAMIERZAM?

Jako aktywny działacz i uważny obserwator, wiem jakie kwestie najbardziej dokuczają mieszkańcom Naszej Gminy. Chciałbym swoje działania skupić na poprawie komunikacji drogowej, rozwoju kultury, sportu i rekreacji oraz współpracy z lokalnymi organizacjami pozarządowymi. Ważnymi sprawami są też: rozbudowa infrastruktury sportowej usprawnienie funkcjonowania administracji samorządowej, poprawa bezpieczeństwa społecznego, dbałość o ochronę środowiska, poprawę warunków dla inwestorów, dzięki którym powstaną nowe miejsca pracy i uda się zatrzymać młodych ludzi.

Kandyduję do Rady Miejskiej Krapkowic, ponieważ zależy mi, żeby Nasze miasto dobrze się rozwijało. Przez ostatnie cztery kadencje podjąłem szereg działań na rzecz spraw, które budziły niezadowolenie mieszkańców. Wiele z nich udało się rozwiązać, a efekty są widoczne po dziś dzień - wiele spraw jeszcze przed nami. Dziękuje za dotychczasowe zaufanie, a także zachęcam do oddania na mnie głosu 7 kwietnia. Dziękuję!


Odwiedź mnie na
Facebooku
2. Józef Brzozowski
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content