KWW Macieja Sonika

2. Łukasz Borsuk

2. Łukasz Borsuk

Sekretarz Gminy Strzeleczki z 20-letnim doświadczeniem samorządowym, wykształcenie wyższe magisterskie – administracja, zamówienia publiczne, zarządzanie. Jestem ojcem 2 dzieci.

WIĘCEJ O SOBIE

Jestem mieszkańcem Zieliny. Od 2015 roku związałem się z Gminą Strzeleczki, rozpoczynając pracę w Urzędzie Miejskim w Strzeleczkach, gdzie zajmuję stanowisko Sekretarza Gminy. Posiadam wykształcenie wyższe na kierunku administracja, a także ukończone studia podyplomowe na kierunkach zarządzania w administracji oraz prawa zamówień publicznych. W samorządzie pracuję już od 20 lat, cechuje mnie pozytywna energia, skuteczność, otwartość oraz determinacja w dążeniu do celu. Mam dwoje wspaniałych dzieci Mateusza i Małgorzatę. Wolne chwile spędzam na spacerach z rodziną. Interesuję się sportem, kynologią oraz geopolityką.


CO ZAMIERZAM?

Zdecydowałem się na kandydowanie na radnego powiatu w nadchodzących wyborach, ponieważ chcę mieć wpływ na sposób funkcjonowania Powiatu Krapkowickiego. Argumenty za moją kandydaturą to doświadczenie w samorządzie, dzięki czemu znam tutejszą społeczność lokalną i jej potrzeby. Chcę być głosem mieszkańców Strzeleczek i wyrażać oraz realizować ich obywatelskie projekty. Chciałbym w sposób wymierny zadbać o polepszenie stanu dróg powiatowych wraz ze ścieżkami rowerowymi, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Ponadto będę wspierać wszystkie działania zmierzające do usprawnienia funkcjonowania szpitala powiatowego. Zamierzam również popierać innowacyjny rozwój szkół średnich w naszym powiecie, aby uczniowie na jeszcze wyższym poziomie mogli zdobywać wiedzę i kształcić umiejętności dające szanse interesującej pracy oraz godnych zarobków. Chciałbym, aby Powiat Krapkowicki był przyjazny także dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych, w którym sukcesywnie będą mogły być usuwane bariery architektoniczne, społeczne, gdzie wszyscy będą czuć się potrzebni.

Drodzy mieszkańcy,
kandyduję do Rady Powiatu Krapkowickiego, ponieważ chciałbym aby powiat krapkowicki:
• był przyjazny dla wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców;
• był miejscem gdzie decyzje podejmowane są transparentnie z uwzględnieniem i poszanowaniem decyzji mieszkańców;
• był samorządem, w którym radni są faktycznie przedstawicielami mieszkańców;
• doceniał i wspierał inicjatywy i działania społeczne, budujące jego pozytywny wizerunek.

Proszę o Wasz głos na moją kandydaturę w wyborach 7 kwietnia!


Odwiedź mnie na
Facebooku
2. Łukasz Borsuk
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content