KWW Macieja Sonika

#2. O PIS-ie, hipokryzji samorządowców, polityce na dole

#2. O PIS-ie, hipokryzji samorządowców, polityce na dole

W drugim odcinku podcastu "Sonik mówi jak jest", prowadzący Maciej Sonik i Adam Niewalda poruszają szereg interesujących tematów, skupiając się głównie na kwestiach samorządowych i ich wpływie na życie mieszkańców. Rozmowa dotyczy zarówno pozytywnego odbioru poprzedniego odcinka przez widzów i słuchaczy, jak i bardziej szczegółowych zagadnień związanych z działalnością samorządową, w tym potrzeb mieszkańców i wyzwań związanych z ograniczonymi zasobami.

Pierwszy pełnometrażowy odcinek podcastu „Sonik mówi jak jest”, na który czekaliście! Poprzedni odcinek na Facebooku, YouTube i Spotify dotarł został odtworzony 23 tys. razy! To wysoko postawiona poprzeczka.

Prowadzący dyskutują również na temat wielu aspektów zarządzania samorządowego, w tym o postrzeganiu działalności samorządu w kontekście politycznym i społecznym. Omawiają zarówno swoje osobiste doświadczenia, jak i szersze kwestie polityczne, takie jak wyniki wyborów i ich wpływ na kształtowanie polityki samorządowej. Nie zabrakło także odniesienia do plotek, w tym o zapisaniu się starosty do PIS-u. Posłuchacie też o hipokryzji niektórych samorządowców. Na koniec osobiste wspomnienia o pierwszych wyborach w 1998 roku.

Zachęcamy do obejrzenia pełnego odcinka na YouTube, aby wziąć udział w ciekawej dyskusji na temat polityki, samorządu i wpływu decyzji politycznych na życie codzienne. Odcinek dostępny jest również do odsłuchania na Spotify.

YouTube player
Udostępnij!

#2. O PIS-ie, hipokryzji samorządowców, polityce na dole
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content