KWW Macieja Sonika

3. Agnieszka Panek

3. Agnieszka Panek

Szczęśliwa mama i żona, która ma ochotę spełniać się społecznie.

WIĘCEJ O SOBIE

Od wielu lat mieszkam w Żużeli w wielopokoleniowej rodzinie. Razem z mężem Markiem wychowujemy syna Jakuba. Każdą wolną chwilę spędzam na pielęgnowaniu założonej wspólnie z mamą łąki kwietnej. Praca na rzecz społeczności nie jest mi obca, ponieważ od kilku lat staram się dbać o teren zielony wokół jednego z niezamieszkanych domów w sąsiedztwie. Na co dzień pracuję w Towarzystwie Ubezpieczeniowym, gdzie zajmuję stanowisko analityka biznesowego. Zdobyte umiejętności w zakresie zbierania potrzeb, odpowiednie formułowanie celów oraz dążenie do ich realizacji z pewnością przysłużą się naszej społeczności. Sprawnie łączę życie prywatne z życiem zawodowym, dzięki czemu wolny czas poświęcam na układanie puzzli i czytanie książek. Największym relaksem jest dbanie o łąkę kwietną, na której nie brakuje robionych przeze mnie domków dla owadów. W niedalekiej przyszłości chciałabym założyć swoją małą pasiekę.


CO ZAMIERZAM?

Chciałabym brać udział w tworzeniu zgodnej społeczności, w której każdy głos będzie miał znaczenie. Zależy mi na braniu pod uwagę wszystkich potrzeb, przy pełnym poszanowaniu odmiennych poglądów. Zbyt często składamy odpowiedzialność na ręce niewielkiej grupy osób, której nikt nie wspiera, zaś wszyscy oczekują wyśmienitych rezultatów. Uważam, że pomimo wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszej społeczności, dodanie kilku nowych, młodych i ambitnych osób przyniosłoby wiele korzyści. Szczególnie w chwili, kiedy mogłyby czerpać z wiedzy i doświadczenia zaprawionych w boju społeczników.

Szanowni Państwo, kandyduję do Rady Miejskiej w Krapkowicach. Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli weźmiecie Państwo udział w wyborach 7 kwietnia.


Odwiedź mnie na
Facebooku
3. Agnieszka Panek
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content