KWW Macieja Sonika

3. Bożena Chrobok

3. Bożena Chrobok

Wykształcenie wyższe, mgr administracji publicznej. Dumna matka dwójki dzieci Katrin i Dawida. Od 13 lat pracownik samorządowy.

WIĘCEJ O SOBIE

Jestem rodowitą Gogolinianką, od młodych lat związaną z wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi w Gogolinie. Przez 10 lat byłam aktywnie zaangażowana w pracę dla naszych Gogolińskich mażoretek ARIVA (wyjazdy na zawody, mistrzostwa Polski, mistrzostwa Świata). Od 4 lat aktywnie działam i jestem sekretarzem w Zapaśniczym Klubie Sportowym w Gogolinie.


CO ZAMIERZAM?

Kandyduję do Rady Miejskiej w Gogolinie, bo dobrze znam naszą lokalną społeczność dzielnicy Karłubiec. Chciałabym zadbać o aktywność fizyczną naszych dzieci poprzez doświetlenie w okresie jesiennym i wiosennym boisk szkolnych, aby dzieci i młodzież mogły z nich korzystać do godziny 20.00. Będę z ogromnym zaangażowaniem dążyć do wyremontowania pływalni w Gogolinie oraz rewitalizacji zewnętrznego basenu. Uważam za konieczne wykonanie remontu placu zabaw przy ul. Sosnowej. Jako kobieta chciałabym zwiększyć dostępność do usług medycznych dedykowanych tylko dla kobiet, jak np. USG piersi.

Szanowni mieszkańcy!
Kandyduję do Rady Miejskiej, bo mam potencjał, ogromną chcę współpracy i niewyczerpalne pokłady pozytywnej energii do pracy na rzecz naszej Gogolińskiej społeczności.
Zachęcam do udziału w wyborach, proszę o zaufanie o oddanie głosu w dniu 7 kwietnia.Odwiedź mnie na
Facebooku
3. Bożena Chrobok
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content