KWW Macieja Sonika

3. Karolina Dziuk

3. Karolina Dziuk

Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Księgowa, ekonomistka, przedsiębiorca, społecznik i Radna VIII kadencji Rady Miejskiej.

WIĘCEJ O SOBIE

Dzień dobry. Nazywam się Karolina Dziuk. Jestem mamą czwórki dzieci, księgową oraz przedsiębiorcą. Dzięki temu nauczyłam się doskonale gospodarować czasem i w pełni wykorzystywać swoje umiejętności. Dyplom magistra ekonomi oraz ogromne doświadczenie pomagają mi świetnie zarządzać finansami i mądrze inwestować. Po raz kolejny ubiegam się o mandat radnej gminy Krapkowic, ponieważ mam jeszcze wiele do zrobienia, a w aktualnej kadencji, mimo że byłam w opozycji udało mi się zrealizować moje najważniejsze cele między innymi budowa nowoczesnego placu zabaw na placu Gagarina, budowa drogi i placu zabaw na osiedlu 1000 lecia, powstanie łąki kwietej przy pływalni Delfin oraz zrealizować wiele innych równie ważnych projektów.


CO ZAMIERZAM?

Nasza gmina potrzebuje takich osób jak ja: młodych, pełnych energii, chętnych do działania i zdeterminowanych. Mam w naszej gminie jeszcze dużo do zrobienia, między innymi powiększenie placu zabaw dla dzieci przy orliku, miejsce do Street workoutu dla młodzieży, rewitalizację parku przy alei Rudolfa Barona, rewitalizacja Rynku w Krapkowicach, o który się ubiegałam już w bieżącej kadencji a także powrót lekcji basenów do szkół.

Chciałam ponownie Wam podziękować za zaufanie, którym obdarzyliscie mnie 5 lat temu i tym razem również proszę o Twój głos. Możesz na mnie liczyć! Tym razem zdziałamy jeszcze więcej! Pozdrawiam,Odwiedź mnie na
Facebooku
3. Karolina Dziuk
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content