KWW Macieja Sonika

3. Maciej Lisicki

3. Maciej Lisicki

Mgr wychowania fizycznego, nauczyciel, założyciel i Prezes UKS Spiders Krapkowice, trener edukator PZPN, Członek Zarządu Powiatu Krapkowickiego, Radny trzech kadencji.

WIĘCEJ O SOBIE

Pozwólcie, że mimo, iż "Dobrze się znamy!" to napiszę parę słów o sobie:

Z Krapkowicami jestem związany od urodzenia, czyli od blisko 52 lat. Tutaj się wychowywałem, kształciłem i poznałem moją żonę Grażynę z którą wychowałem dwójkę dzieci Adama (26 lat) i Magdalenę (19 lat). W Krapkowickim szpitalu urodził się mój wnuk Marcel (4 miesiące). Moje życie związane jest niemal od zawsze ze sportem i piłką nożną. Przez wiele lat reprezentowałem barwy naszej Unii Krapkowice, której dzisiaj mam zaszczyt być trenerem.Jestem założycielem i Prezesem dwusekcyjnego ( piłka nożna, pływanie ) klubu sportowego UKS Spiders Krapkowice szkolącego dzieci w przedziale wiekowym 4 - 15 lat, a także organizatorem wielu imprez, obozów i pikników sportowych. Od 2019 roku pełnię funkcję trenera edukatora PZPN , kształcącego przyszłą piłkarską kadrę trenerską naszego województwa i nie tylko. Od 2022 roku pracuję w Zespole Szkół w Głogówku jako nauczyciel wychowania fizycznego.
Jednak największym zaszczytem jest dla mnie fakt, że trzykrotnie obdarzyliście mnie swoim zaufaniem wybierając w poprzednich latach do Rady Powiatu Krapkowickiego. W mijającej kadencji pełniłem funkcję Członka Zarządu Powiatu Krapkowickiego. Praca na rzecz mieszkańców Powiatu jest czymś absolutnie wyjątkowym, ale też niezwykle odpowiedzialnym. Mam nadzieję, że Was nie zawiodłem.

CO ZAMIERZAM?

Jeśli obdarzycie mnie swoim zaufaniem w nadchodzącej kadencji będę kontynuował politykę przejęta przez Powiat Krapkowicki w poprzedniej kadencji:
• budowa szpitala w Krapkowicach,
• budowa Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego przy DPS Anna w Krapkowicach,
• budowa Centrum Umiejętności w Zdzieszowicach (zbudowanie hali do kształcenia przyszłych spedytorów oraz na stworzenie internatu),
• budowa Powiatowego Centrum Wsparcia w Zdzieszowicach dla osób potrzebujących z niepełnosprawnościami,
• stałe i skuteczne powiększanie środków dla stowarzyszeń i klubów sportowych działających na terenie Powiatu Krapkowickiego w ramach realizacji ofert i zadań publicznych,
• systematyczne inwestowanie w w budowę i remonty dróg powiatowych,
• stała i skuteczna poprawa infrastruktury szkolnej.

Mogę liczyć na Wasz głos?
Okręg: Miasto i Gmina Krapkowice
Nr na liście: 3
Maciej Lisicki


Odwiedź mnie na
Facebooku

3. Maciej Lisicki
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content