KWW Macieja Sonika

4. Anna Daniszewska

4. Anna Daniszewska

Dyrektor DPS "ANNA" wykształcenie wyższe - akademia medyczna, specjalizacja z opieki społecznej, farmaceuta, mediator, społecznik.

WIĘCEJ O SOBIE

Od kilku lat mieszkam w Krapkowicach, choć w życiu Krapkowic uczestniczę od 30 lat. W tym czasie angażowałam się w wiele akcji społecznych. Jestem członkiem stowarzyszenia „Siera” i wiceprezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej „ANNA” w Krapkowicach. Ukończyłam akademię Medyczną w Poznaniu o specjalności: Zarządzanie w opiece zdrowotnej, jestem farmaceutą. Ukończyłam studia podyplomowe mediacji sądowych i pozasądowych, a także specjalizację z opieki społecznej. Jestem osobą pogodną, chętną do działania, lubiącą ludzi.


CO ZAMIERZAM?

Chciałabym działać dla lokalnego społeczeństwa, pomagać mieszkańcom w rozwiązywaniu problemów i realizować potrzeby, jakie wybrzmiewają w rozmowach z ludźmi. Moim celem jest aktywizacja kobiet i zachęcenie do osobistego rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji – to dobry drogowskaz dla każdego obywatela. Będę działać na rzecz umożliwiania i pozyskiwanie środków na rozwój społeczeństwa.

Szanowni Państwo! Kandyduje do Rady Miejskiej w Krapkowicach, ponieważ zależy mi na rozwoju każdego z nas, do realizacji zadań poprawiających życie w naszym mieście i działań które łączą, a nie dzielą społeczeństwo.
Proszę o Wasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia!Odwiedź mnie na
Facebooku
4. Anna Daniszewska
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content