KWW Macieja Sonika

4. Mirella Kotzot-Rubik

4. Mirella Kotzot-Rubik

Specjalista ds. projektów unijnych z tytułem magistra zarządzania. Mężatka zamieszkująca Gogolin od 28 lat.

WIĘCEJ O SOBIE

W Gogolinie mieszkam od urodzenia. Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się budować naszą rodzinę w moim rodzinnym mieście. Uzyskałam tytuł magistra zarządzania oraz ukończyłam kierunek studiów z administracji i bezpieczeństwa wewnętrznego. Od ponad 6 lat zajmuje się pozyskiwaniem funduszy z dotacji w ramach realizowanych projektów dla przedsiębiorców i to właśnie tą wiedzę i doświadczenie chcę wykorzystać jako radna, aby wspomóc działania w tym zakresie również w naszej gminie. Poza tym interesuje się inicjatywami społecznymi, edukacyjnymi oraz z zakresu profilaktyki zdrowia kobiet.


CO ZAMIERZAM?

W Radzie Miejskiej chciałabym w szczególności być reprezentantką kobiet, które mogą być na różnych etapach swojego życia, a które samorząd może wspierać realizując wiele działań odpowiadających bieżącym potrzebom i wychodzącym im naprzeciw. Zależy mi na zapewnieniu dostępu do wysokiej jakości opieki nad dziećmi oraz stworzeniu możliwości uczestnictwa w programach wsparcia rodzicielstwa, organizowaniu dodatkowych zajęć edukacyjnych i kulturalnych, czy na tworzeniu warunków sprzyjających rozwojowi zawodowemu kobiet.

Poza tym dla całej naszej społeczności istotne są bardzo konkretne sprawy takie jak:
• poprawa jakości wody ,
• poprawa nawierzchni ulicy Wyzwolenia,
• zwiększenie bezpieczeństwa placu zabaw przy ulicy Wyzwolenia
oraz wiele innych spraw społecznych o których zamierzam rozmawiać i zabiegać o ich rozwiązanie będąc radną Rady Miejskiej.

Szanowni Państwo!
Kandyduję do Rady Miejskiej Gminy Gogolin, ponieważ zależy mi, aby nasza gmina stale się rozwijała i była przyjazna dla każdego mieszkańca. Proszę o głos 7 kwietnia.Odwiedź mnie na
Facebooku
4. Mirella Kotzot-Rubik
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content