KWW Macieja Sonika

4. Natalia Chmielewska

4. Natalia Chmielewska

Mieszkanka Dobrej od 6 lat, pełna pasji i zaangażowania działaczka dla dobra naszej społeczności. Doskonale rozumie potrzeby mieszkańców Dobrej, Strzeleczek, czy Walec.

WIĘCEJ O SOBIE

Mam 34 lata i posiadam ogromną energią napędową dla wszystkich projektów, którymi się zajmuję. Moje oddanie i zaangażowanie sprawiają, że zawsze daję z siebie 100%, niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc potrzebującym, czy rozwijanie infrastruktury. Chcę pracować nie tylko dla miasta, ale dla całego powiatu krapkowickiego, bo wiem, że współpraca i solidarność są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu.


CO ZAMIERZAM?

Moim głównym celem jest promowanie w powiecie krapkowickim wspólnych wartości oraz rozwój naszych wsi, dlatego warto oddać na mnie swój głos. Mam doświadczenie w działalności społecznej oraz bardzo dobrą znajomość lokalnych problemów, co sprawia, że doskonale wiem, jak dbać o dobro naszej społeczności.

Głosując na moją osobę, głosujesz na pozytywne zmiany, na inspirującą liderkę, która zrobi wszystko, aby nasza społeczność była jeszcze lepsza. Dlatego nie zwlekaj i zagłosuj na Natalię Chmielewską do Powiatu Krapkowickiego - dla dobra nas wszystkich!


Odwiedź mnie na
Facebooku
4. Natalia Chmielewska
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content