KWW Macieja Sonika

4. Robert Malek

4. Robert Malek

Założyciel i trener klubu sportowego PV Volley Krapkowice. Pasjonat sportu z dużą empatią do ludzi, wykształcenie wyższe.

WIĘCEJ O SOBIE

Z Krapkowicami jestem związany od urodzenia i od dziecka całe moje życie kręciło się wokół sportu. Już w trakcie studiów - 15 lat temu założyłem klub sportowy PV Volley Krapkowice, który dzisiaj zrzesza około 120 podopiecznych. Posiadam tytuł Trenera PZPS, managera sportu i sędziego piłki siatkowej. Jestem osobą, którą cechuje duża wyrozumiałość i empatia. Lubię działać na rzecz ludzi, a realizowanie ważnych projektów nakręca mnie do działania. Interesuję się muzyką, psychologią sportu, piłką nożną, a od kilku lat wkręciłem się w długodystansowe rajdy piesze. Po dużych emocjach związanych z rywalizacją ligową odpoczywam oglądając seriale, rozmawiając przy ogniskach z przyjaciółmi czy spacerując po lasach i górach. Moja historia pokazuje, że nawet w niewielkim mieście można spełniać swoje marzenia i tworzyć duże rzeczy od podstaw. Pomimo dużej intensywności, presji i sportowej adrenaliny - bardzo lubię swoją pracę a w szczególności wychowywanie i dbanie o sportowy rozwój tych młodych ludzi!


CO ZAMIERZAM?

Drodzy mieszkańcy Gminy Krapkowice! Uważam, że największym atutem naszej lokalnej społeczności są właśnie ludzie. Właśnie dlatego, będąc radnym chciałbym się skupić na pracy na rzecz mieszkańców i wspierać organizacje pozarządowe a przede wszystkim kluby sportowe. Chciałbym mieć wpływ na rozwój miasta. Zdecydowałem się kandydować aby wspierać ludzi z inicjatywą do działania, promować pasję i pomagać w rozwiązywaniu problemów, które bardzo dobrze znam. Zależy mi na tym aby Krapkowice były miastem przyjaznym mieszkańcom z dużą otwartością na ludzi!

Szanowni Państwo! Drodzy znajomi!
Kandyduję do Rady Powiatu Krapkowickiego, ponieważ zależy mi na tym aby z moim doświadczeniem i filozofią życia działać na rzecz mieszkańców! Mam wiele pomysłów jak rozwiązać aktualne problemy organizacji pozarządowych, dlatego zachęcam do udziału w wyborach i proszę o głos 7 kwietnia!Odwiedź mnie na
Facebooku
4. Robert Malek
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content