KWW Macieja Sonika

4. Sabina Kuchnia

4. Sabina Kuchnia

Żona, mama 2 córek. Kierownik ds. sprzedaży hurtowej w Italian Trade sp.z o.o.s.k. Propagatorka transplantologii i sportu, jako formy rehabilitacji. Wykształcenie wyższe - Handel Zagraniczny.

WIĘCEJ O SOBIE

Od 15 lat jestem mieszkanką Obrowca. Mam męża oraz dwie córki. Po studiach założyłam firmę: doradztwo w zakresie ubezpieczeń. 6 lat temu po 20-letniej chorobie otrzymałam dar drugiego życia - przeszczepiono mi wątrobę. Po półtorarocznej rencie zmuszona byłam z powodów zdrowotnych zamknąć firmę. Przez pierwszy rok po przeszczepie intensywnie się rehabilitowałam, zostałam członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sportu osób po Transplantacji. W minionym roku reprezentowałam nasz kraj na arenie międzynarodowej (Światowe Igrzyska Osób po Transplantacji w Perth w Australii), zdobywając w pływaniu 1 złoty, 3 srebrne oraz 1 brązowy medal. Otrzymałam „Karolinkę” za siłę walki o życie oraz sukcesy sportowe, a także zostałam nagrodzona w plebiscycie NTO najlepszym sportowcem roku 2023 wśród kobiet. Angażuję się w propagowanie transplantologii poprzez Social Media, biorąc udział w wydarzeniach i konferencjach transplantologicznych oraz organizując spotkania z młodzieżą i osobami dorosłymi.
Obecnie pracuję w firmie Italian Trade Sp. z o.o.s.k, dystrybutora kawy na Polski rynek. Uwielbiam swoją pracę, przewartościowałam swoje życie i staram się żyć najlepiej jak potrafię, obecnie bardzo intensywnie. Zakładam fundację, która będzie miała na celu pomoc oraz edukację dla osób niepełnosprawnych. Moja rodzina wspiera mnie na każdym kroku i mocno kibicuje w realizacji planów.


CO ZAMIERZAM?

W radzie miejskiej chciałabym reprezentować mieszkańców sołectw Obrowiec, Zakrzów i Dąbrówka. Tak jak nasi mieszkańcy (młodzież, młode rodziny, emeryci, przedsiębiorcy), borykamy się z tymi samymi problemami. Brak ścieżek rowerowych bardzo utrudnia młodzieży i starszym ludziom dojazd do Gogolina czy Krapkowic. Nasze drogi są bardzo niebezpieczne ze względu na duży ruch oraz zły stan nawierzchni. Zamierzam wspierać budowę placów zabaw oraz dostępność świetlic i miejsc spotkań dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Istniejące obiekty również pozostawiają wiele do życzenia. Będę wspierać rozwój edukacji, poprawę dostępności do rehabilitacji i środków pomocy dla osób chorych, niepełnosprawnych.

Szanowni Państwo! Kandyduję do rady powiatu Krapkowickiego, ponieważ zależy mi na poprawie jakości życia ludzi w powiecie. Głowę mam pełną pomysłów oraz wiele energii aby realizować plany i czynnie działać dla dobra powiatu.
Zachęcam do udziału w wyborach i proszę o głos.Odwiedź mnie na
Facebooku
4. Sabina Kuchnia
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content