KWW Macieja Sonika

5. Amadeusz Hoffman

5. Amadeusz Hoffman

Zaangażowany młody działacz na rzecz lokalnej społeczności, edukacji obywatelskiej i aktywizacji młodych ludzi.

WIĘCEJ O SOBIE

Od urodzenia mieszkam w Gogolinie, ostatnie 5 lat dedykowałem działalności w dwóch kadencjach Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie. Zaangażowany byłem w tworzenie cyklu spotkań młodzieży z politykami, prowadziłem warsztaty w szkołach o narzędziach partycypacji obywatelskiej oraz pozyskałem środki zewnętrzne na organizację Nocy Kupały w Gogolinie. Zostałem również mianowany parlamentarzystą Parlamentu Młodych RP, gdzie będę miał zaszczyt w tym roku reprezentować województwo opolskie. Aktywny także jestem w Parlamentarnym Zespole ds. Działalności Młodzieżowych Rad. Zatem mimo młodego wieku potrafię wykazać się skutecznością na płaszczyźnie krajowej oraz regionalnej i wciąż napędzany ambicją i poczuciem potrzeby zmian nie poprzestaję reprezentować interesu różnych grup społecznych.


Zawodowo zajmuję się koordynowaniem młodzieżowych wymian międzynarodowych oraz wsparciem i mentoringiem młodzieżowych rad i samorządów w województwie opolskim. Przede wszystkim są bliskie mi tematy transparentności władzy, zatrzymania wyludniania naszego regionu oraz wspierania, aktywizacji i integracji naszej społeczności. Jestem otwarty na sprawy każdego - od potrzeby remontu uliczki, przez ceny opłat wody czy oferty kulturalnej aż do budowania przyjaznego ludziom i otwartego samorządu.

CO ZAMIERZAM?

Przede wszystkim są bliskie mi tematy transparentności władzy, zatrzymania wyludniania naszego regionu oraz wspierania, aktywizacji i integracji naszej społeczności. Jestem otwarty na sprawy każdego - od potrzeby remontu uliczki, przez ceny opłat wody czy oferty kulturalnej aż do budowania przyjaznego ludziom i otwartego samorządu. Chciałbym, aby ludzie mieli poczucie przynależności oraz lokalnej integracji - rzeczy, które aktualnie już wymierają.

Zapraszam do wzięcia udziału w wyborach samorządowych i oddania swojego głosu na moją kandydaturę!


Odwiedź mnie na
Facebooku

5. Amadeusz Hoffman
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content