KWW Macieja Sonika

5. Krystian Nowak

5. Krystian Nowak

Mieszkaniec Gogolina, wieloletni miłośnik muzyki, kultury sztuki i technologii. Gorliwy wokalista, zwolennik równości i kultury międzynarodowej.

WIĘCEJ O SOBIE

Przez całe życie ciężko mi było znaleźć swoje miejsce na świecie, gdzie będę się czuł jak w domu, póki nie przyjechałem do serca Opolszczyzny. Od ośmiu lat jestem mieszkańcem powiatu Krapkowickiego i wielu ludzi, których tu poznałem stało się dla mnie prawdziwą rodziną. Od siedemnastu lat zajmuję się muzyką zawodowo, piszę i nagrywam utwory, jestem również dj-em. Współpracuję z młodzieżą na wielu płaszczyznach, zajmuję się organizacją wielu wydarzeń kulturalnych o zasięgu ogólnopolskim. Każdą możliwą chwilę poświęcam swojej pasji i życiowej drodze, którą jest muzyka.


CO ZAMIERZAM?

W radzie powiatu, chciałbym reprezentować głos młodzieży, który często jest lekceważony i w wielu przypadkach niebrany pod uwagę. W szczególności chcę pomóc młodym ludziom, którzy nie wiedzą w którą stronę chcą podążać. Chciałbym w społeczeństwie zaszczepić pasję do kultury, poprzez warsztaty, festiwale, koncerty, pokazy, konkursy, spektakle, stand-upy i wiele innych wydarzeń kulturalnych, których według mnie powinno być zdecydowanie więcej w naszym powiecie.

Drodzy Państwo, Kochana Młodzieży!
Chciałbym serdecznie Was zaprosić do wzięcia udziału w tym ważnym dla wszystkich wydarzeniu demokratycznym. Pragnę reprezentować głos każdego, kto tak jak ja kocha muzykę, kulturę i sztukę. Każdy głos ma ogromne znaczenie, dlatego proszę o głos na mnie w wyborach 7 kwietnia.
Razem możemy budować lepszą przyszłość dla naszego powiatu!Odwiedź mnie na
Facebooku
5. Krystian Nowak
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content