KWW Macieja Sonika

6. Anna Pyka

6. Anna Pyka

Mężatka, jedno dziecko, wykształcenie wyższe, w latach 2015-2019 Radna Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie.

WIĘCEJ O SOBIE

W Gogolinie mieszkam od urodzenia, to tu uczęszczałam do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjalnej oraz liceum. W latach 2015-2019 byłam radną Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie gdzie poznałam proces planowania, organizacji i realizacji projektów, pozwoliło mi to zrozumieć proces decyzyjny w samorządzie. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Administracja i Bezpieczeństwo Wewnętrzne, następnie kontynuowałam naukę i zdobyłam tytuł magistra Zarządzania Bezpieczeństwem w Organizacji. Jako młoda osoba i mama dostrzegam problemy młodzieży i rodzin z dziećmi mieszkających w naszej gminie. W związku z tym postanowiłam kandydować do rady miasta, aby rzucić świeże spojrzenie na problemy mieszkańców i polepszyć przyszłość naszych dzieci.


CO ZAMIERZAM?

Będąc radną chciałabym zwrócić uwagę na bezpieczeństwo w moim okręgu i zwiększyć ilość przejść dla pieszych przy głównych ulicach - Ligonia i Strzelecka oraz wybudować chodnik dla pieszych przy ulicy Ligonia. Ważnym aspektem jest jakości wody, która coraz częściej nie nadaje się do użytku. Po wysłuchaniu problemów mieszkańców chciałabym aby utwardzone zostały drogi dojazdowe do posesji. Problemem jest również regularne odśnieżanie ulic i chodników w zimę, a w lato koszenie trawy w niektórych miejscach należących do gminy. Jako młoda mama korzystam z placów zabaw w naszym mieście i chciałabym zainicjować zmianę podłoża na placu zabaw w parku owocowym oraz jego zacienienie.

Drodzy Mieszkańcy!
Z przyjemnością ogłaszam, że w nadchodzących wyborach kandyduję do Rady Miejskiej w Gogolinie z okręgu numer 6. Będę zabiegać o zwiększenie komfortu użytkowania infrastruktury miejskiej, poprawę bezpieczeństwa i zwiększenie dostępności do usług społecznych, takich jak żłobki, przedszkola i domy opieki społecznej. Proszę o Wasz głos!Odwiedź mnie na
Facebooku
6. Anna Pyka
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content