KWW Macieja Sonika

6. Kamil Suchy

6. Kamil Suchy

Jestem pośrednikiem finansowym, trenerem piłki nożnej i wiceprezesem klubu sportowego. Wykształcenie średnie, w trakcie studiów.

WIĘCEJ O SOBIE

Jestem mieszkańcem Racławiczek. Odkąd pamiętam kocham sport, a szczególnie piłkę nożną. Jednak nigdy nie marzyłem, aby zostać znanym piłkarzem. Zawsze chciałem być trenerem, liderem grupy, osobą która wskazuje odpowiednią drogę jako piłkarz, ale co ważniejsze jako człowiek. Dziś to się dzieje, bo spełniam się w roli trenera seniorskich drużyn, a także wiceprezesa klubu LZS Racławiczki, w którym na co dzień w rozgrywkach bierze udział 160 zawodników, w tym ponad 100 młodych osób. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi, dlatego Moim wielkim marzeniem jest zwiedzenie całego świata i poznanie różnych kultur.


CO ZAMIERZAM?

W radzie powiatu chciałbym w szczególności reprezentować młode osoby, które są naszą przyszłością. Znam ich potrzeby - jako trener na co dzień mam kontakt z młodzieżą i ich problemami. Sam będąc młodym, dodatkowo czuję się za to odpowiedzialny, aby jak najbardziej ułatwić młodym osobom wejście w dorosłe życie.

Szanowni Mieszkańcy powiatu Krapkowickiego,
Z radością zapraszam was do wzięcia udziału w wyborach już 7 kwietnia, w których kandyduję do rady powiatu Krapkowickiego. To Wasz głos zdecyduje o przyszłości całego powiatu!Odwiedź mnie na
Facebooku
6. Kamil Suchy
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content