KWW Macieja Sonika

6. Piotr Rudner

6. Piotr Rudner

Właściciel Studia P.R.OJEKT, zajmuję się produkcjami muzycznymi. Wykształcenie średnie techniczne.

WIĘCEJ O SOBIE

Od 40 lat jestem związany z krapkowicką kulturą, 23 lata pracowałem na etacie w KDK, a od 14 lat prowadzę własną działalność gospodarczą - Studio P.ROJEKT. Realizuję koncerty, nagrania, wideoklipy, prowadzę zajęcia muzyczne z zespołami oraz branżowe szkolenia. Jestem autorem wielu projektów i rozwiązań z zakresu scenotechniki w różnych domach kultury, muzeach, kościołach, instytucjach państwowych i samorządowych (m.in. w KDK). Współpracowałem z wieloma polskimi artystami, jak i naszymi, lokalnymi wykonawcami, zespołami. W wolnych chwilach zajmuję się fotografią.


CO ZAMIERZAM?

Moim celem i hasłem kampanijnym jest : "Więcej Kultury w kulturze" - poszerzenie i zróżnicowanie oferty dla mieszkańców. Nie zamierzam jednak skupiać się jedynie na tym zagadnieniu. Chciałbym bliżej przyjrzeć się naszemu szkolnictwu, które pożera większość budżetu gminy i ma wpływ na nasze ogromne zadłużenie. Jako osoba prowadząca prywatną działalność gospodarczą preferuję wspieranie naszych rodzimych firm w zakresie zleceń i przydzielania zamówień, ochronę miejsc pracy, jak i ściąganie kolejnych inwestorów do gminy. Mam wystarczająco dużo odwagi i determinacji, by powalczyć w słusznych sprawach, sprawić by w mieście było czyściej, a ludzkie sprawy spotykały się z należnym szacunkiem, zainteresowaniem i reakcją. Mandat radnego wiąże się z kilkuletnią, stałą służbą dla mieszkańców, a nie tylko podczas kilkumiesięcznych kampanii wyborczych. Mi wystarczy sił, uporu i pomysłów na całą kadencję.

Zapraszam na wybory 7 kwietna i zachęcam do mądrego głosowania. Jestem gotowy wziąć na siebie tą odpowiedzialność, zadanie oraz służyć Wam pomocą.


Odwiedź mnie na
Facebooku
6. Piotr Rudner
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content