KWW Macieja Sonika

7. Dagmara Wasielewska

7. Dagmara Wasielewska

Mężatka, kelnerka restauracji Zamkowy Młyn, wykształcenie średnie maturalne.

WIĘCEJ O SOBIE

Od wielu lat mieszkam w Krapkowicach. W restauracji Zamkowy Młyn pracuję od 4 lat na stanowisku kelnera/barmana. W Krapkowicach poznałam swojego męża, tu żyjemy wspólnie od 5 lat. Interesuję się podróżami, książkami, a każdą wolną chwilę poświęcam opiece nad zwierzętami.


CO ZAMIERZAM?

W radzie miejskiej chciałabym przede wszystkim reprezentować mieszkańców mojego osiedla. Znam ich potrzeby, ponieważ tak jak oni, dojeżdżam do pracy i chcę korzystać z bezpiecznych i odnowionych dróg. Chcę mieć pewność, że nasze dzieci będą bezpiecznie i aktywnie spędzały czas, mogąc wszechstronnie rozwijać swoje pasje. Chciałabym reprezentować każdego mieszkańca, ponieważ potrafię wsłuchać się w potrzeby i nie obawiam się pomagać w ich realizacji.

Szanowni Państwo! Drodzy Sąsiedzi!
Kandyduję do rady miasta Krapkowice, ponieważ zależy mi, aby nasze miasto rozwijało się, było przyjazne dla każdego mieszkańca i pomagało w realizowaniu potrzeb żyjących tu ludzi. Mam świeże spojrzenie oraz głowę pełną pomysłów, dlatego zachęcam do udziału w wyborach i proszę o głos 7 kwietnia.Odwiedź mnie na
Facebooku
7. Dagmara Wasielewska
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content