KWW Macieja Sonika

7. Patrycja Piechota

7. Patrycja Piechota

Mama, opiekunka w domu pomocy, wykształcenie wyższe.

WIĘCEJ O SOBIE

Mieszkam w Krapkowicach od urodzenia. Od niespełna roku jestem szczęśliwą mamą. Pracuję w domu pomocy społecznej “Anna”. Ukończyłam studia 1-go stopnia wychowania fizycznego. Interesuje się sportem i podróżami.


CO ZAMIERZAM?

W radzie miejskiej chciałabym przede wszystkim zadbać o osoby z niepełnosprawnościami. Z racji wykonywanego przeze mnie zawodu, codziennie pomagam takim osobom i wiem, z jakimi trudnościami się borykają. Chcę zatroszczyć się o dostosowany transport publiczny, w którym niepełnosprawność nie będzie przeszkodą z korzystania. Zamierzam konsekwentnie zabiegać o wygospodarowanie niezbędnych środków z budżetu gminy na naprawę dróg i chodników na Os. XXX-lecia (zwłaszcza chodników przy ulicy Jagiellońskiej). Chciałabym, aby powstało więcej bezpiecznych ścieżek rowerowych, a pięknie położony basen miejski przy ul. Olimpijskiej został zmodernizowany. Zadbam o organizację pikników rodzinnych, wydarzeń plenerowych i sportowych.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Krapkowice!
Kandyduję na radną, ponieważ chcę aktywnie włączyć się w tworzenie lepszej przyszłości dla naszej gminy. Moim celem jest dobro mieszkańców i troska o zrównoważony rozwój lokalnej społeczności.Odwiedź mnie na
Facebooku
7. Patrycja Piechota
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content