KWW Macieja Sonika

7. Tomasz Rydzanicz

7. Tomasz Rydzanicz

Żonaty, ojciec trójki dzieci, strażak zawodowy, bezpartyjny.

WIĘCEJ O SOBIE

Z powiatem krapkowickim jestem związany przez całe życie. To tu się urodziłem i mieszkam ponad 40 lat. Od 22 lat jestem strażakiem zawodowym, ponadto jestem strażakiem ochotnikiem. Aktywnie spędzam czas, najchętniej na rowerze, a także uwielbiam fotografować.
Kandyduję do Rady Powiatu po raz pierwszy, a moim celem jest przeniesienie doświadczenia zawodowego nabytego w trakcie wieloletniej służby w chęć zmian i niesienia pomocy innym mieszkańcom.
Bycie strażakiem to nie tylko noszenie munduru na co dzień, ale przede wszystkim dbanie o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu krapkowickiego. To praca w zespole, kontakt z ludźmi, to współpraca z innymi służbami, instytucjami i firmami. Wypracowany profesjonalizm, rzetelność, decyzyjność oraz dbałość to tylko niektóre cechy, które chciałbym wykorzystać sprawując mandat radnego w Radzie Powiatu.


CO ZAMIERZAM?

Jako radny, skupię się na kilku kluczowych zagadnieniach:
• Bezpieczeństwo i porządek publiczny. W tym ważnym obszarze będę wspierał i rozwijał inicjatywy związane z zarządzaniem kryzysowym oraz jednostkami straży pożarnej z terenu powiatu krapkowickiego.
• Bezpieczeństwo na drogach. Popieram inicjatywy mające na celu budowę ścieżek rowerowych, które przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa oraz propagowania aktywnego i zdrowego stylu życia.
• Opieka zdrowotna. Szczególnie zależy mi na wsparciu i edukacji osób z niepełnosprawnościami.
Jednak przede wszystkim, zamierzam być otwarty na rozmowy z mieszkańcami. Wasze opinie i potrzeby są dla mnie bardzo ważne!

Proszę o Państwa głos w nadchodzących wyborach samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia 2024 roku. Razem możemy pracować na rzecz naszego powiatu!


Odwiedź mnie na
Facebooku
7. Tomasz Rydzanicz
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content