KWW Macieja Sonika

8. Denis Miązek

8. Denis Miązek

29-letni mieszkaniec Żywocic, przedsiębiorca, zaangażowany w prowadzenie rodzinnego biznesu: "Najlepszego Warzywniaka w Mieście" i sklepu spożywczego w Żywocicach.

WIĘCEJ O SOBIE

Witaj!
Jestem Denis Miązek, wspólnie z rodzicami prowadzę nasze sklepy spożywcze, które mają ponad 40-letnią tradycję: "Najlepszy Warzywniak w Mieście" oraz sklep spożywczy w Żywocicach. Naszym biznesem zarządzamy wspólnie, razem z Dominiką i rodzicami. Mam w sobie pasję do rozwoju społeczności lokalnej.


CO ZAMIERZAM?

Chcę być Twoim głosem w Radzie Miejskiej, ponieważ znam i rozumiem potrzeby naszej społeczności - zwykłych ludzi i przedsiębiorców. Moje zaangażowanie wykracza poza biznes. Dbałość o dobro zwierząt i wsparcie dla młodzieży na wsi to moje priorytety. Wychowany na wsi, dostrzegam realne wyzwania, z jakimi mierzy się nasza społeczność. Łącząc młodość z doświadczeniem biznesowym, chcę reprezentować nasze interesy w Radzie Miejskiej.

Twój głos ma znaczenie!
Proszę o wsparcie i oddanie głosu na mnie, abyśmy razem mogli działać na rzecz naszej wspólnej przyszłości. Zapraszam do wzięcia udziału w wyborach i poparcia mojej kandydatury w nadchodzących wyborach!Odwiedź mnie na
Facebooku
8. Denis Miązek
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content