KWW Macieja Sonika

8. Magdalena Brzozowska

8. Magdalena Brzozowska

Pielęgniarka z tytułem magistra oraz specjalizacją w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego. Żona, dumna mama dwójki chłopców.

WIĘCEJ O SOBIE

Od ponad dekady jestem związana z Krapkowicami, co pozwoliło mi całym sercem odnaleźć się w naszej społeczności. Od początku mojej drogi zawodowej pracuję w Krapkowickim Centrum Zdrowia, a od 2022 r. na stanowisku pielęgniarki koordynującej Bloku Operacyjnego. W 2023 r. zostałam wybrana na stanowisko Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej, działając tym samym na rzecz środowiska Pielęgniarek i Położnych w OIPiP w Opolu. Jestem szczęśliwą mamą i żoną.


CO ZAMIERZAM?

Jako radna powiatu Krapkowickiego chciałabym reprezentować ludzi młodych, przede wszystkim młodych rodziców. Będąc młodą mamą, znam bolączki oraz problemy z którymi muszą się borykać młodzi rodzice i ich dzieci. Chciałabym zwrócić uwagę na pomoc i aktywizację osób niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych. Z racji mojego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego bacznie będę się przyglądać, a także wspierać rozbudowę i jednoczesny rozwój Krapkowickiego Szpitala.

Szanowni Mieszkańcy! Zapraszam do oddania swojego głosu na mnie w wyborach 7 kwietnia. Jestem przekonana że moja osoba wniosłaby do Rady Powiatu powiew świeżości a doświadczenie zdobyte w mojej pracy - garść nowych pomysłów.


Odwiedź mnie na
Facebooku
8. Magdalena Brzozowska
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content