KWW Macieja Sonika

#9. Gramy z WOŚP!

#9. Gramy z WOŚP!

Siema! Dzisiaj specjalny odcinek z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy zaprosiliśmy ośmioro gości, którzy angażują się w tę wielką akcję wielkich ludzkich serc. Wśród nich wicestarosta Sabina Gorzkulla - wolontariuszka WOŚP i inicjatorka wielu akcji charytatywnych, ambasadorka profilaktyki zdrowotonej, st. bryg. Rafał Bisowski i st. bryg. Krzysztof Muszyński - komendanci PSP w Krapkowicach, Marcin Madziała - radny Gogolina, prezes Stowarzyszenia Kamyki, współorganizator finału na Silesia Ring, rodzina harcerzy i wolontariuszy: Grażyna, Adam i Piotr Orzechowscy oraz Krzysztof Molfa - radny powiatu ze Zdzieszowic, zaangażowany w wiele akcji charytatywnych.

W odcinku rozmawiamy o zaangażowaniu mieszkańców powiatu krapkowickiego w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Goście dzielą się swoimi doświadczeniami z lat wolontariatu, opowiadają historie zbiórek, aukcji i wydarzeń związanych z WOŚP.

Zachęcamy także do wsparcia 32. Finału WOŚP, który odbędzie się już 28.01.2024. W powiecie będzie działać nasz sztab WOŚP Silesia Ring w Kamieniu oraz sztaby w każdej gminie naszego powiatu w Sercu Opolszczyzny.

Dodatkowo odbędzie się charytatywny bieg „Policz się z cukrzycą” w Kamieniu Śl. na torze Silesia Ring. Zachęcamy również do zbierania do e-skarbonki Sabiny, co można zrobić pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/kedolakore

YouTube player
Udostępnij!

#9. Gramy z WOŚP!
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content