Starosta Krapkowicki Maciej Sonik

Spotkanie motywacyjne 'Czas na młodych’ z gwiazdami sportu

18.12.2023 01:13

Spotkanie motywacyjne 'Czas na młodych’ z gwiazdami sportu

W Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu 'Czas na młodych', gdzie młodzież miała okazję spotkać się z Michałem Baryzą i Iwoną Guzowską.


Starosta Krapkowicki Maciej Sonik z przyjemnością informuje o sukcesie kolejnego wydarzenia z cyklu 'Czas na młodych', które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach. Tym razem tematem przewodnim były sport i motywacja. Spotkanie zgromadziło znakomite osobowości, w tym Michała Baryzę, znanego z programów Top Model i Ninja Warrior, oraz Iwonę Guzowską, legendę polskiego boksu i kickboxingu. Dodatkową atrakcją była prezentacja umiejętności tanecznych przez Lilien Szkolny, podwójną mistrzynię Polski pochodzącą z Komornik.

'Czas na młodych' to inicjatywa Powiatowego Urzędu Pracy w Krapkowicach, której głównym celem jest wsparcie młodych osób do 30. roku życia w wejściu na rynek pracy poprzez dostęp do doradztwa i specjalistycznej wiedzy. W ramach projektu organizowane są również spotkania motywacyjne, które mają inspirować i motywować młodzież. Podczas ostatniego wydarzenia, uczestnicy mieli okazję usłyszeć od Michała Baryzy o jego doświadczeniach w programie Top Model, w którym zajął drugie miejsce, oraz o przygotowaniach do Ninja Warrior Polska. - Sport może być znaczącym bodźcem w realizacji życiowych planów - mówił starosta, podkreślając wartość wyznaczania celów niezależnie od krytyki zewnętrznej.

Iwona Guzowska podzieliła się swoją historią walki o sukces, mówiąc o trudnych latach dzieciństwa i drodze do zostania pierwszą kobietą w Polsce, która rozpoczęła zawodową karierę bokserską, zdobywając tytuły mistrzyni świata, Europy i Polski. Po zakończeniu spotkania uczestnicy mieli możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć i zdobycia autografów. Starosta Krapkowicki Maciej Sonik zaprasza na kolejne cztery spotkania w ramach 'Czas na młodych', które odbędą się w nowym roku.

Podobne wpisy

Spotkanie motywacyjne 'Czas na młodych’ z gwiazdami sportu
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.