Starosta Krapkowicki Maciej Sonik

Strzeleczki ponownie miastem!

01.01.2024 15:32

Strzeleczki ponownie miastem!

Strzeleczki świętują odzyskanie praw miejskich, stając się czwartym miastem w powiecie krapkowickim. Starosta Krapkowicki Maciej Sonik wyraża swoje podziękowania i gratulacje dla mieszkańców.


W historycznym momencie dla Strzeleczek i całego powiatu, dokładnie o północy, Strzeleczki odzyskały swoje prawa miejskie. Tym samym stały się czwartym miastem w powiecie krapkowickim. Starosta Krapkowicki Maciej Sonik z wielkim zaszczytem uczestniczył w tej wyjątkowej chwili, aby osobiście pogratulować mieszkańcom Strzeleczek ich sukcesu.

W kontekście obchodów 25. rocznicy powstania powiatu krapkowickiego, który znajduje się w sercu Opolszczyzny, starosta wyraził swoją wdzięczność wobec mieszkańców za ich aktywność, pracowitość, solidarność i budowanie prawdziwej wspólnoty przez ostatnie ćwierć wieku. - Wszystkim Wam dziękuję za Waszą aktywność, pracowitość, solidarność i prawdziwą wspólnotę, jaką udało nam się stworzyć przez te ćwierć wieku - napisał Starosta Krapkowicki Maciej Sonik.

Z okazji nowego roku, starosta przekazał mieszkańcom najlepsze życzenia. - Niech rozpoczęty rok będzie dla Was Kochani rokiem realizacji wszystkich planów i marzeń! Niech nie opuszcza Was zdrowie, radość i satysfakcja - stwierdził. Wyraził również swoją radość z bycia częścią wspólnoty oraz przesłał życzenia szczęśliwego Nowego Roku, wyrażając nadzieję, że będzie on najlepszy ze wszystkich dotychczasowych lat.

Podobne wpisy

Strzeleczki ponownie miastem!
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.