Starosta Krapkowicki Maciej Sonik

Świąteczne spotkanie ze strażakami

09.12.2023 13:24

Świąteczne spotkanie ze strażakami

Starosta Krapkowicki Maciej Sonik podzielił się radością ze spotkania świątecznego z przedstawicielami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP.


W atmosferze nadchodzących świąt, Starosta Krapkowicki Maciej Sonik miał zaszczyt wziąć udział w corocznym spotkaniu ze strażakami z naszego powiatu. Było to możliwe dzięki uprzejmości komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach, Rafała Bisowskiego, oraz Prezesa Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP, Józefa Brzozowskiego.

Spotkanie było okazją do wyrażenia uznania zarówno dla tych, którzy nieustannie dbają o nasze bezpieczeństwo, jak i dla tych, którzy po latach służby cieszą się zasłużoną emeryturą. - To dla mnie wielka satysfakcja móc każdego roku śpiewać kolędy i składać życzenia prawdziwym bohaterom naszej codzienności - stwierdził starosta.

Starosta Krapkowicki Maciej Sonik wyraził swoją wdzięczność za wspólnie spędzony czas i wyraził najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i ciepła rodzinnego na święta oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Spotkanie to jest wyrazem dobrej współpracy i wzajemnego wsparcia, które są nieodzowne w budowaniu silnej i bezpiecznej społeczności.

Fotografie z tego wydarzenia zostały udostępnione dzięki uprzejmości Krzysztofa Kalety.

Podobne wpisy

Świąteczne spotkanie ze strażakami
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.