Starosta Krapkowicki Maciej Sonik

Weekend cudów z cudownymi ludźmi

18.12.2023 19:23

Weekend cudów z cudownymi ludźmi

Szlachetna Paczka w Krapkowicach z sukcesem zakończyła tegoroczną edycję, przynosząc radość potrzebującym rodzinom.

Starosta Krapkowicki Maciej Sonik jest wdzięczny wolontariuszom Szlachetnej Paczki za ich poświęcenie i pracę w trakcie weekendu cudów, który przyniósł pomoc dwunastu rodzinom.

Szlachetna Paczka w Krapkowicach, jak co roku, zakończyła swój weekend cudów, który jest kulminacją tygodni przygotowań. To czas, kiedy paczki trafiają do osób potrzebujących, a cała akcja jest możliwa dzięki niezwykłym wolontariuszom. Starosta podkreśla, że są to ludzie o wielkich sercach, którzy nie szczędzą swojego czasu, energii i kreatywności, by na chwilę wcielić się w rolę św. Mikołaja i dostarczyć pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. W tym roku udało się dotrzeć do dwunastu rodzin, dla których darczyńcy przygotowali wymarzone paczki.

- Serdecznie Wam dziękuję za wielkie serce i niesamowitą pracę! Jak co roku było dla nas z wicestarostą wielkim zaszczytem, że możemy wspierać Was choć trochę w tej pięknej akcji - mówi starosta.

Starosta Krapkowicki Maciej Sonik nie zapomina również podziękować za wszystkie inne formy wsparcia, które przyczyniają się do sukcesu tej inicjatywy. - PS. Za wszystko inne też dziękuję! - dodaje z uśmiechem.

Podobne wpisy

Weekend cudów z cudownymi ludźmi
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.