Starosta Krapkowicki Maciej Sonik

XI Zderzenia Taneczne w Krapkowicach

09.12.2023 20:17

XI Zderzenia Taneczne w Krapkowicach

Zakończyła się jedenasta edycja Zderzeń Tanecznych – wydarzenia tanecznego, które zgromadziło rekordową liczbę widzów w Krapkowicach.


W minioną sobotę, Krapkowice stały się areną tanecznych emocji. Od rana do wieczora, publiczność entuzjastycznie wspierała tancerki i tancerzy w różnym wieku, którzy prezentowali swoje umiejętności podczas XI edycji Zderzeń Tanecznych. Organizowane przez Klub Tańca Towarzyskiego i Współczesnego Sieradan, wydarzenie przyciągnęło tłumy i dostarczyło niezapomnianych przeżyć.

Starosta Krapkowicki Maciej Sonik wyraża swoje uznanie dla organizatorów, w tym Agnieszki Daniszewskiej, za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Profesjonalna oprawa techniczna, za którą odpowiedzialni byli Piotr Rudner i Paweł Seńkowski, również zasługuje na pochwałę, podobnie jak nieocenione wsparcie Pana Henryka.

Starosta podkreśla, że obecność wielu przyjaciół i współorganizatorów świadczy o silnej wspólnocie i pasji do kultury tanecznej. Powiat Krapkowicki jest dumny, że mógł po raz kolejny wesprzeć to wydarzenie artystyczne, a sam starosta cieszy się z możliwości uczestnictwa w nim.

- Ludzie, dla których kultura jest pasją, zasługują nie tylko na wsparcie, ale również na podziękowania za ich zaangażowanie, doświadczenie i poświęcenie - powiedział Starosta Krapkowicki Maciej Sonik, wyrażając uznanie dla wszystkich zaangażowanych w organizację Zderzeń Tanecznych.

Podobne wpisy

XI Zderzenia Taneczne w Krapkowicach
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.