KWW Macieja Sonika

14. Radosław Raca

14. Radosław Raca

37 lat, mąż i ojciec trójki dzieci, wykształcenie wyższe, kierownik w ArcelorMittal, prezes OSP Żyrowa KSRG, społecznik, działacz w wielu organizacjach i stowarzyszeniach, sportowiec.

WIĘCEJ O SOBIE

Jestem inżynierem energetykiem, absolwentem Politechniki Opolskiej oraz studiów podyplomowych na Politechnice Śląskiej. Pracuję w ArcelorMittal Poland w Zdzieszowicach jako Kierownik wsparcia procesów i jakości na Wydziale Energetyki. Aktywnie działam społecznie w licznych stowarzyszeniach: Prezes OSP w Żyrowej (jednostki należącej do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego), członek zarządów LUKS „Rospondek” w Żyrowej, KS „Masters Zdzieszowice” oraz Gminnego Zarządu OSP w Zdzieszowicach; członek Stowarzyszenia "Nasze Dziedzictwo" w Żyrowej. Prywatnie pasjonuję się sportem i motoryzacją. Uczestniczę w zawodach pływackich i triathlonowych, miłośnik motoryzacji.

CO ZAMIERZAM?

Bardzo chętnie i z zaangażowaniem włączam się w liczne działania społeczne. Jako członek Rady Sołeckiej w Żyrowej, posiadam doświadczenie we współpracy na rzecz organizacji wielu imprez sportowych i kulturalnych, akcji charytatywnych, projektów społecznych i służących bezpieczeństwu. Jestem świadomy i przekonany, że aktywność społeczna i zaangażowanie w codzienne życie mieszkańców wsi Żyrowa i Oleszka oraz całej gminy Zdzieszowice są kluczowe dla budowania lepszej i bardziej zintegrowanej społeczności lokalnej. Temu chciałbym się poświęcić jako radny Rady Miejskiej w Zdzieszowicach.

Zobacz Program dla Zdzieszowic "Siła współpracy".

Zapraszam do udziału w wyborach 7 kwietnia i proszę o Państwa głos!


Odwiedź mnie na
Facebooku

14. Radosław Raca
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content