KWW Macieja Sonika

3. Natalia Kaczmarzyk

3. Natalia Kaczmarzyk

Tłumacz j. francuskiego, zapalony społecznik, żona, mama trójki dzieci.

WIĘCEJ O SOBIE

Od 13 lat jestem mieszkanką Zdzieszowic, od 6 lat mieszkam razem z mężem i dziećmi na Starym Osiedlu. Z wykształcenia jestem tłumaczem języka francuskiego. Bardzo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo i udzielanie pomocy, dlatego angażuję się i organizuję akcję charytatywne. Moją pasją jest cukiernictwo i kultura francuska.

CO ZAMIERZAM?

W radzie miejskiej chciałabym reprezentować problemy mieszkańców całego osiedla, nie ważne czy to problem jednej osoby, czy wielu. Zawsze chętnie wysłucham każdego mieszkańca. Zależy mi na bezpieczeństwu na naszym osiedlu dlatego też wystąpiłam z pismem o przejście dla pieszych, które zostało zrealizowane 2 lata temu. Chciałabym się zająć rozwiązaniem problemów z naciskiem na pozyskiwanie dotacji, aby można było więcej zrobić dla najmłodszych, dla młodzieży i również dla starszych. Każdy mieszkaniec naszego osiedla bez względu na wiek jest ważnym ogniwem naszego społeczeństwa.

Zobacz Program dla Zdzieszowic "Siła współpracy".

Szanowni Państwo! Drodzy Sąsiedzi! Kandyduję do Rady Miejskiej w Zdzieszowicach, zależy mi na rozwoju i bezpieczeństwie naszego osiedla, na działaniu na rzecz naszej małej społeczności. Jestem ambitna i dążę do wyznaczonych celów, lubię szukać rozwiązań i nie boję się nawet spraw trudnych.
Zachęcam do udziału w wyborach i proszę o głos 7 kwietnia!


Odwiedź mnie na
Facebooku

3. Natalia Kaczmarzyk
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content