KWW Macieja Sonika

6. Katarzyna Tabaczyszyn

6. Katarzyna Tabaczyszyn

Założyciel oraz Prezes Fundacji Psie Marzenia, inżynier transportu szynowego.

WIĘCEJ O SOBIE

Założyciel oraz prezes Fundacji Psie Marzenia, która walczy z szeroko pojętą bezdomnością zwierząt. Z wykształcenia inżynier transportu szynowego. Na codzień pracownik PKP PLK zajmujący się działem infrastuktury pasażerskiej. Dodatkowo, pełnię rolę członka zarządu związków zawodowych, co pozwala mi chronić prawa i interesy pracowników w branży transportowej.

CO ZAMIERZAM?

To dla mnie niezwykle ważne, aby dbać zarówno o zwierzęta, jak i o ludzi. Moje zaangażowanie w zarządzanie fundacją dla zwierząt, praca w dziedzinie transportu oraz aktywność w związkach zawodowych pokazują, że jestem zaangażowana społecznie i chcę działać na rzecz innych. Chcę łączyć moje pasje i umiejętności aby pozytywnie wpływać i budować naszą zdzieszowicką lokalną społeczność. Jestem osobą otwartą na potrzeby mieszkańców i chętnie wysłucham każdego pomysłu czy problemu. Będę dostępna i aktywnie uczestniczyła w spotkaniach społecznych, aby poznać Wasze opinie i postulaty.

Zobacz Program dla Zdzieszowic "Siła współpracy".

Mieszkańcy gminy Zdzieszowice, oddając swój głos na mnie, mogą mieć pewność, że będą mieli silnego i oddanego przedstawiciela w radzie gminy. Razem możemy osiągnąć wiele i uczynić naszą gminę jeszcze lepszym miejscem do życia. Dlatego proszę Was o Wasze zaufanie i poparcie w nadchodzących wyborach.


Odwiedź mnie na
Facebooku

6. Katarzyna Tabaczyszyn
Ta strona używa cookies do lepszego działania. Nie zbieramy Twoich danych osobowych.
Skip to content